Gold partner
8
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7914
Последний визит на сайт
вчера
Привіт!
Ми агенція нерухомості RooMY, на ринку з 2017 року.
З нами продають, здають в оренду та купують нерухомість.

Продажа квартир (4)

  • 120 000 $
    2 277 $/м²

    Веры, Надежды, Любви ул., 3

    ПРЕМИУМ ЖК The High Hills
    1 комната
    53 / 15 / 22 м²
    этаж 6 из 6
    2021 год постройки
    сегодня
    Пропонується до продажу стильна, простора та дуже затишна квартира у клубному будинку за адресою: вул. Віри, Надії, Любові, 3. 📍 6 поверх із 6 📐 Площа — 52,7 м² Квартира, в яку заходиш — і хочеться залишитись 🤍 Світла, продумана та ідеально підходить для комфортного життя. Планування: — велика простора спальня — кухня-вітальня — великий балкон, де легко облаштувати затишну зону зі столиком для ранкової кави або вечірнього відпочинку 🔸 Квартира дуже простора, наповнена світлом і відчуттям комфорту 🔹 Будинок клубного типу (6 поверхів) 🔹 Закрита територія — приватність і безпека 🔹 Багато гостьових паркомісць 🔹 Закритий дитячий майданчик 🔹 Висота стелі — 3 м 🔹 Монолітно-каркасна технологія...
    Риелтор
  • 208 600 $
    2 300 $/м²

    Замарстыновская ул. (Калинина), 133

    3 комнаты
    91 / 36 / 25 м²
    этаж 5 из 7
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 3-кімнатної квартири в клубному будинку Auroom Living по вул. Замарстинівська. З неймовірним виглядом на парк. Загальна площа — 90,7 м² 5 поверх із 7 Планування: простора кухня-вітальня — 25,06 м² три окремі спальні два санвузли гардероб балкон Будинок бізнес-класу: монолітно-каркасна технологія будівництва цегляні стіни утеплення мінеральною ватою висота стелі — 3 м індивідуальне опалення підземний паркінг та укриття закрита територія для авто гостьовий та підземний паркінг з ліфтом Квартира продається з чорновим ремонтом, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт. Малоквартирний будинок — лише 28 квартир, що забезпечує комфорт та приватність. Хороша локація поруч із парк...
    Риелтор
  • 102 000 $
    2 125 $/м²

    Трускавецкая ул., 2

    1 комната
    48 / 14 / 22 м²
    этаж 8 из 9
    1 мес. назад
    Продається квартира у сучасному житловому комплексі на вул. Трускавецькій, 2 єОселя 8 поверх, площа 47 м², західна сторона. Квартира з сучасним якісним ремонтом, усі меблі та техніка залишаються для нових власників. У комплектації: -посудомийна машина Bosch -духовка Samsung -мікрохвильова Delfa -холодильник Hisense -телевізор LG -кондиціонер -пральна машина LG -бойлер Smalto Додатково: -у квартирі ванна -заведено оптоволоконний інтернет -усі м'які меблі після професійної чистки -меблі виготовлені на замовлення -просторий гардероб
    Риелтор
  • 95 000 $
    1 135 $/м²

    Трускавецкая ул., 2-В

    3 комнаты
    84 / 35 / 24 м²
    этаж 8 из 15
    2 мес. назад
    АН RooMY ЖК «Парус Смарт», вул. Трускавецька, 2В 3-й будинок комплексу Пропонується трикімнатна квартира у 0 циклі загальною площею 83,7 м². Функціональне планування: дві окремі спальні, простора кухня-вітальня, два санвузли. Будинок вже заселений: працюють комерційні приміщення, комплекс передано на обслуговування управляючій компанії. Локація з розвиненою інфраструктурою: поруч школа, дитячий садок, дитячі майданчики, ТЦ, кафе, аптеки та супермаркети. Район поєднує спокійне середовище та зручний доступ до всіх необхідних сервісів. Перегляд у зручний для вас час. Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.